Aktualności

MobiReg –nowe technologie w szkole, prezentujemy dziennik na Międzynarodowych Targach w Łodzi 10.03.2011. Zapraszamy na konferencję!

04.03.2011

Szanowni Państwo,

Międzynarodowe Targi Łódzkie razem z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi oraz Wolters Kluwer Polska, wydawcą m. in. miesięcznika "Dyrektor Szkoły" zapraszają na konferencję otwierającą Łódzkie Targi Edukacyjne.

Zapraszamy Państwa na prezentację MobiReg mobilnego dziennika elektronicznego –urządzenia, które zastąpi stary dziennik szkolny. W czasie panelu dyrektorskiego odpowiemy na Państwa pytania dotyczące urządzenia, udostępnimy je do testów a także zapiszemy Państwa szkołę do programu pilotażowego.

Konferencja ta odbędzie się w dniu 10 marca 2011 r., w Łodzi, pod hasłem "Jak promować szkołę poprzez nowoczesne technologie" i jest dedykowana dyrektorom szkół z województwa łódzkiego. Konferencja odbędzie się w sali konferencyjnej Międzynarodowych Targów Łódzkich i będzie dla uczestników nieodpłatna.

Podczas konferencji zostaną pokazane zarówno narzędzia, dzięki którym w nowoczesny sposób można promować placówkę, ale także przykłady dobrej praktyki, jak różne narzędzia są skutecznie i efektywnie wykorzystywać do promocji szkoły. A także jak się przygotować strategicznie do promowania własnej placówki, żeby podjęte działania okazały się skuteczne i efektywne.

« Powrót do listy

Created by: multitech.com.pl