Konkursy i quizy

Oferujemy obsługę konkursów i quizów z możliwością pełnego dostosowania naszego rozwiązania do potrzeb Klienta. Realizujemy zarówno wydarzenia podczas targów, konferencji, prezentacji związane z interaktywnym uczestnictwem w imprezie jak również większe przedsięwzięcia w skali całego kraju z możliwością przeprowadzania quizów online w wielu lokalizacjach.


Posiadamy profesjonalne zaplecze inżynieryjno-programistyczne, dlatego jesteśmy w stanie opracować rozwiązanie zaprojektowane pod konkretne potrzeby.

Jesteśmy  w stanie obsłużyć wykorzystanie do 16 000 urządzeń do głosowania w czasie poniżej 30 sekund. Standardowa praca przy 500 bezprzewodowych urządzeniach pracujących na jednym odbiorniku umożliwia zebranie informacji (odpowiedzi) w czasie około 5 sekund, z potwierdzeniem dostarczenia odpowiedzi. (Patrz „Urządzenia generacji T03-RF”)

Do tego celu wykorzystujemy nasze autorskie rozwiązanie: Testico EDU (zobacz więcej).

Realizowane przedsięwzięcia

Finał konkursu „Kinowy pościg lata” w 2009r. dla największej sieci kin w Polsce - Cinema City

W ramach cyklu konkursów organizowanych corocznie przez największą sieć kinową w Polsce, w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie i produkty opracowaliśmy dedykowane rozwiązanie softwarowe połączone mobilnymi urządzeniami umożliwiające sprawne przeprowadzenie testu zsynchronizowanego.

W tym samym czasie uczestnicy finału konkursu siedząc w 17 lokalizacjach w całym kraju (ponad 350 osób) brali udział w interaktywnym quizie. Po każdym pytaniu uczestnicy na dużym ekranie mogli sprawdzić aktualną pozycję w rankingu uwzględniającą zarówno prawidłowość udzielonej odpowiedzi oraz czas (im szybciej tym lepiej).

Po każdym etapie uczestnicy mogli zobaczyć swoją pozycję w skali całego kraju. Opracowany system posiadał pełen pakiet zabezpieczeń oraz potrafił obsłużyć sytuacje awaryjne (np. brak internetu). Dodatkowo administrator systemu sterował przebiegiem całego konkursu i mógł obserwować aktualny postęp w ramach poszczególnych lokalizacji. System reagował na sytuacje remisowe zarówno w ramach poszczególnych sal kinowych jak również identyczne wyniki w ramach wszystkich lokalizacji.

Jako firma nie tylko podjęliśmy się wyzwania opracowania takiego zintegrowanego rozwiązania w bardzo krótkim czasie (3 miesiące) ale również zapewniliśmy niezbędny sprzęt (notebooki, systemy projekcji, urządzenia do głosowania) oraz kompetentny personel. Profesjonalna realizacja powierzonych zadań oraz zadowolenie Klienta jest najlepszym dowodem na efektywność współpracy z naszym zespołem.


Finał konkursu dla pracowników ZUS w 2008r.

Konkurs polegał na przeprowadzeniu testów wiedzy pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w 8 lokalizacjach, w ramach których poszczególne grupy udzielały odpowiedzi za pomocą komputerów połączonych w sieć. Zgromadzeni w każdej sali widzowie mogli na bieżąco obserwować zarówno treści pytań i odpowiedzi jak również postęp i wyniki poszczególnych, rywalizujących ze sobą grup. Administrator systemu kontrolował przebieg konkursu w swojej lokalizacji uruchamiając lub zatrzymując test dla wszystkich uczestników.
Dostarczone rozwiązanie sprawdziło się we wszystkich 8 oddziałach, a całe przedsięwzięcie zakończyło się pełnym sukcesem.


Finał akcji „TESCO dla szkół” dla jednej z największych sieci marketów w Polsce – TESCO

Zorganizowana przez TESCO ogólnokrajowa akcja wspomagania szkół w zakresie wyposażenia, zakończyła się finałem podczas którego jednym z elementów był test wiedzy zorganizowany dla najmłodszych uczestników (tzw. „Sala wiedzy”).
Przybyli do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie uczniowie rywalizowali między sobą udzielając odpowiedzi na poszczególne pytania. Jednym z kryteriów branym pod uwagę był najszybszy czas prawidłowej odpowiedzi.
Konkurs przebiegł sprawnie, ku zadowoleniu uczestników i organizatorów.


Quizy połączone z badaniem wiedzy na temat produktów dla firmy farmaceutycznej TEVA

W ramach organizowanych corocznych targów firm farmaceutycznych jeden z wystawców (TEVA) zdecydował się na uatrakcyjnienie formuły swojego stoiska organizując krótkie quizy, które jednocześnie stanowiły ważną informację dla producenta o poziomie wiedzy na temat jego produktów przez zainteresowanych. Dodatkową motywacją dla uczestników jest co roku  nagroda niespodzianka nie tylko dla najlepiej przygotowanych.

 

Napisz do nas

Created by: multitech.com.pl